NASZA OFERTA

NASZA OFERTA

Budujemy zarówno domy z bali całoroczne jak i domki letniskowe!

Oferowane przez nas domy drewniane budujemy z bali okrągłych lub prostokątnych według naszych projektów lub według indywidualnych projektów naszych klientów. Stosowana przez nas technologia pochodzi z krajów skandynawskich, gdzie sprawdziła się w o wiele trudniejszych warunkach klimatycznych.

Stosowany przez nas materiał - drewno jest wyjątkowo przyjazny dla człowieka. Nasze drewno pochodzi z Bieszczad, jednego z najczystszych rejonów polski, który charakteryzuje się też bardziej surowym klimatem, który sprawia, że drzewa tam rosnące rosną wolniej, są gęstsze, najlepsze do budowy domów z bali. Dzięki niemu domy przez nas oferowane posiadają niepowtarzalny klimat, są ciepłe zimą, przyjemnie chłodne latem. Ich wnętrze jest przytulne i zdrowe. Domy te żyją własnym życiem, "oddychają", każdy z nich posiada własną duszę.

Nasza firma oferuje nie tylko zwykłe wyroby ale również to co dają one człowiekowi - zdrowie i czerpanie pozytywnej energii z otaczającego nas piękna natury zaklętego w drewnie.

Go To Top
PL/DE/ENG/FR
Zadzwoń do NAS!